Etohum tarafından düzenlenen  Girişimcilik Zirvesi’nde 2016’da yatırım yapılacak en başarılı 21 girişim belirlendi. Dijitaladam olarak bizim çözümümüz olan SmartAssist'in de içinde bulunduğu girişimler, Dijital Kumbara, Simenty, Planote, Uzmanıyla Konuş, Beetouch, Magpos, İşini Sev, Fiza, Mobil Exper, Bean, Sukolay, Beatrips, Smart Assist, Nara, Eye Track, Beyond, Gaming Battleground, Mytoddlr, BDcabs, Gamedoora ve eList Guy oldu.

Etohum tarafından İTÜ Arı Teknokent ve Logo sponsorluğunda  düzenlenen Girişimcilik Zirvesi 30 Ocak Cumartesi günü İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Türkiye’nin en saygın konuşmacılarının da ağırlandığı zirvede, Etohum’a bu yıl başvuru yapan yaklaşık 2 bin 500 girişim arasından seçilen 21 girişim, 2016’da yatırım yapılacak en başarılı Etohum girişimleri olarak belirlendi.

25-27 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek 8. Startup Turkey organizasyonunda yatırımcılar ile buluşma hakkı kazanan girişimciler, bu aşamadan sonra bir dizi mentorluk ve eğitim sürecini tamamlayacak, yatırımcılarla yüz yüze görüşmeler yaparak girişimlerini büyütmeye çalışacaklar.